Middle East Energy | MEE

Uluslararası enerji endüstrisine şekil veriyoruz: Fiziksel ve Online

40 yılı aşkın süredir bölgedeki altyapı, gayrimenkul ve ticaret çalışmalarına ilham verip, güçlendirdikten sonra yeni hibrit modelimizi sunuyoruz. Yeni Middle East Energy hibrit modeli kapsamında networking ve seminerlerden oluşan 4 haftalık online sektörel haftaların ardından Dubai World Trade Centre’da gerçekleşecek sektörün lider etkinliği yer almaktadır. Middle East Energy hibrit modeli ile, daha güçlü ortaklıklar ve hiç olmadığı kadar sorunsuz iletişim yolunu keşfedin!


Online

17 Mayıs - 7 Haziran 2021

Ofis veya Evinizden

Fiziksel Fuar

14-16 Haziran 2021

Dubai World Trade Centre

H.H SHEIKH MAKTOUM BIN MOHAMMED BIN RASHID AL MAKTOUM’UN DESTEĞİYLE

Eski Adı Middle East Electricity


MEE 2021'de Sınırsız Fırsatlar

Online

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış online enerji sektörü haftalarına katılın. Yenilenebilir Enerji Kaynakları, İletim ve Dağıtım, Kritik ve Yedek Güç, Enerji Tüketimi ve Yönetimi alanlarında dünyanın dört bir yanındaki sektör profesyonelleriyle bağlantı kurun.

Fiziksel Fuar

Fiziksel fuarda, yeni bağlantılar kurun ve mevcut bağlantılarınızı güçlendirin; yüz yüze olmanın tüm avantajlarından yararlanın. Parmaklarınız ucuna kadar gelen MENA bölgesindeki en son teknoloji enerji çözümlerini şahsen inceleyin.MEE Ürün Sektörleri

Middle East Energy, uluslararası enerji topluluğunu, özel olarak oluşturulmuş BEŞ ayrı ürün sektörü altında mega etkinlik olarak bir araya getiriyor.

Yenilenebilir Enerji'nin bölümleri

MEE Online ve Fiziksel Fuar Zaman Çizelgesi

Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir Enerji; Enerji Depolama ve Piller, Yeşil Hidrojen gibi alt sektörlerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından güneş, rüzgar ve hidro enerji çözümleri dahil olmak üzere sektörün üç temel alanını kapsamaktadır.

17-19 Mayıs 2021

İletim ve Dağıtım

MEE'nin en uzun süredir devam eden ve en başarılı sektörü olan İletim ve Dağıtım, endüstrinin önde gelen uluslararası şirketlerinden 23 ayrı ülke pavyonuna kadar 8'den fazla salonu kapsamakta ve ürünlerin değer zincirinin tamamı burada yer almaktadır..

24-26 Mayıs 2021

Kritik ve Yedek Güç

Önceden Enerji Üretimi olarak anılan Kritik ve Yedek Güç, lider enerji etkinliği MEE çatısı altında, gelişmiş enerji çözümlerine en rekabetçi fiyatlarla ulaşmanızı, niş çözüm sağlayıcılarının ve farklı düşünce yapısına sahip startup firmalarının yeni teknolojilerini keşfetmenizi sağlayacaktır. Kritik altyapınızı güvence altına almak için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu öğrenme fırsatını yakalayın.

31 Mayıs–2 Haziran 2021

Enerji Tüketimi ve Yönetimi

Otomasyona, veri ve enerji verimliliğine odaklanan akıllı binalardan, aydınlatma sistemlerine; stratejik odak ve ticari yön artık daha akıllı ekosistemler ve enerji yönetim sistemleri oluşturmaya yönelmiştir.

7-9 Haziran 2021/a>

Post Show Engagement

Continue to build connections and do business even after the Live, in Person event through our AI powered networking platform. We provide you a ROI beyond the show days!

Uluslararası enerji topluluğunu bir araya getirmek

Middle East Energy | MEE

Önceden Middle East Electricity adıyla bilinen, tüm dünyadan katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiren uluslararası bir enerji etkinliği olan Middle East Energy; tüm enerji değer zincirini kapsayan yeni teknolojilerini ve yenilikçi çözümlerini sergilemek isteyen enerji sektörü üreticilerini tedarikçiler ile buluşturuyor.

Orta Doğu'ya altyapı, gayrimenkul ve ticaret  için yeni ürünler sunarak bölgenin ekonomik büyümesinin önemli bir parçası olan MEE, 40 yılı aşkın süredir işletmeleri birbirine bağlamaktadır.

MEE artık hükümetlere, kuruluşlara ve KOBİ'lere, enerji üretimi ve tedariği konularında farklı çözümler sunmakta ve dolayısıyla sürdürülebilir bir gelecek inşa etmede yardımcı olmaktadır.

Uluslararası Energy & Utilities Forumu

Middle East Energy, fuarın yanı sıra, tüm ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, özel piyasa bilgilerini bulabileceğiniz, Enerji ve Altyapı Bakanlığı himayesinde üst düzey bir açılış konferansı sunacak.

INFORMA ALLSECURE

COVID-19 sonucu geliştirdiğimiz Informa AllSecure; etkinliklerimizde uyguladığımız gelişmiş sağlık ve güvenlik standartlarıdır. 

Informa; güvenli, hijyenik, verimli ve yüksek kaliteli fuar deneyimi yaratma konusunda çıtayı yükselten sektörel çapta AllSecure standartlarını geliştirirken; UFI, AEO ve SISO gibi dernek ortaklarıyla, Reed Exhibitions ve Clarion gibi meslektaşlarıyla, fuar alanlarıyla, tedarikçilere, yüklenicilere, sağlık, hükümet ve yerel makamlarla iş birliği yapmıştır..

Informa AllSecure, bu standartların etkinliklerimizde benimsenme yöntemidir. Bu da; katılımcı firmaların, konuşmacıların, sponsorların ve ziyaretçilerin etkinliklerimizde güvenli bir ortamda, bir araya gelebilecekleri, yeni bilgiler edinebilecekleri, verimli bir şekilde daha fazla iş yapabilecekleri anlamına gelir.