Middle East Energy Dubai

Enerji Dönüşümünde Size Rehberlik Edecek!

47.si düzenlenecek olan Middle East Energy, yüzlerce yeni enerji çözümlerini ve yeniliklerini keşfetmeniz adına sizlere muhteşem bir etkinlik sunuyor.

7 - 9 Mart 2022 tarihleri ​​arasında BAE Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde 800'den fazla küresel katılımcıyla iletişim kurun ve özellikle Middle East Energy'de yer alan en son enerji ürünleri ve çözümlerini keşfedin ve daha temiz ve sürdürülebilir ile tedarik sunmanızı sağlayacak en son trendleri benimsemenizi sağlayacak gelişmeleri takip edin.

7 – 9 Mart, 2022

Dubai World Trade Centre, BAE


Middle East Energy 2022’ye neden katılmalısınız?

Middle East Energy, 45 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir ve alıcılar ile satıcıların bir araya gelip anlamlı diyaloglar kurdukları, sektördeki sıkıntıları paylaştığı ve sizlere enerji dönüşümünde rehberlik edecek en son enerji trendlerini sergilediği, önde gelen küresel enerji etkinliklerinden biri olarak kendini sağlam bir yere oturtmuştur. 

Etkinlik Tarihi: 7 - 9 Mart 2022 | Dubai World Trade Centre, BAE

Online: 11 Ocak - 31 Mart 2022 

47. Middle East Energy Fuarında, son yıllarda sektörü tanımlayan ve sektörü ileriye taşıyan 5 ana ürün sektörüne ayrılmıştır: Akıllı Çözümler, Yenilenebilir ve Temiz Enerji, Kritik ve Yedek Güç, Elektrik İletimi ve Dağıtımı, Enerji Tüketimi ve Yönetimi.

 


Middle East Energy küresel enerji topluluğunu, beş özel ürün grubuyla, bu büyük fuarda buluşturuyor:

Yenilenebilir Enerji'nin bölümleri

Yeşil Hidrojen Bölgesi

Enerji Depolama & Akü


800'DEN FAZLA KATILIMCI İLE BAĞLANTI KURUN, KEŞFEDİN ,TİCARET YAPIN VE KÜRESEL ENERJİ BAKIŞ AÇISINI YENİDEN ŞEKİLLENDİRMENİN BİR PARÇASI OLUN.


Hosted Buyer Programı

Hosted Buyer Programı, dünyanın dört bir yanından küresel karar alıcılar ve enerji sektörü profesyonellerini tek bir yerde, Middle East Energy'de bir araya getiren özel bir girişimdir.

Programın amacı, kilit paydaşların yeni üst düzey fırsatları ve işbirliklerini keşfederken bir araya gelmesi, bağlantı kurması ve iş yapmasıdır.

Middle East Energy'nin ev sahipliğinde gerçekleşen program sadece davetli olup, fuar alanından ayrı bir yer olan Buyer Lounge'da görüşmelerin bölünmeyeceği bir ortamda gerçekleştirilir.


Katılımcılarımızdan haber alın