Middle East Energy | MEE

Dünyanın enerjisini bir araya getiriyoruz

Enerjinin gelişim sürecinde 40 yılı aşkın süredir rehberiniz

Enerji endüstrisi gelişiyor ve MEE size bu konuda rehberlik etmek için burada. Bölgede 40 yılı aşkın süredir güçlenen büyümeyle, iletişimin, bir araya gelmenin öneminin farkındayız.

Bu nedenle size tedarikçilerle tanışmanız ve temiz bir enerji stratejisi geliştirmeniz, projenize uyacak çözümü bulmanız veya enerji sektöründe işinizi kurmanız için çeşitli fırsatlar sunuyoruz.


Online

17 Mayıs – 9 Haziran 2021

İstediğiniz Her Yerden

H.H SHEIKH MAKTOUM BIN MOHAMMED BIN RASHID AL MAKTOUM’UN DESTEĞİYLE

Eski Adı Middle East Electricity


Sınırsız Fırsatlar MEE 2021’de

Online

Çeşitli işletmelerin ihtiyaçlarına uyum sağlamak üzere düzenlenmiş online enerji sektörü haftalarına katılın. Yenilenebilir Enerji Kaynakları, İletim ve Dağıtım, Kritik ve Yedek Güç, Enerji Tüketimi ve Yönetimi alanlarında dünyanın dört bir yanından paydaşlarla bağlantı kurun, öğrenin ve iş ağınızı geliştirin


Middle East Energy olarak yeni bir dünyaya hazırız


MEE Ürün Sektörleri

Middle East Energy, uluslararası enerji topluluğunu, özel olarak oluşturulmuş BEŞ ayrı ürün sektörü altında mega etkinlik olarak bir araya getiriyor.

Yenilenebilir Enerji'nin bölümleri

MEE Online ve Fiziksel Fuar Zaman Çizelgesi

Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir Enerji; Enerji Depolama ve Piller, Yeşil Hidrojen gibi alt sektörlerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından güneş, rüzgar ve hidro enerji çözümleri dahil olmak üzere sektörün üç temel alanını kapsamaktadır.

17-19 Mayıs 2021

İletim ve Dağıtım

MEE'nin en uzun süredir devam eden ve en başarılı sektörü olan İletim ve Dağıtım, endüstrinin önde gelen uluslararası şirketlerinden 23 ayrı ülke pavilyonuna kadar 8'den fazla salonu kapsamakta ve ürünlerin değer zincirinin tamamı burada yer almaktadır..

24-26 Mayıs 2021

Kritik ve Yedek Güç

Önceden Enerji Üretimi olarak anılan Kritik ve Yedek Güç, lider enerji etkinliği MEE çatısı altında, gelişmiş enerji çözümlerine en rekabetçi fiyatlarla ulaşmanızı, niş çözüm sağlayıcılarının ve farklı düşünce yapısına sahip startup firmalarının yeni teknolojilerini keşfetmenizi sağlayacaktır. Kritik altyapınızı güvence altına almak için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu öğrenme fırsatını yakalayın.

31 Mayıs–2 Haziran 2021

Enerji Tüketimi ve Yönetimi

Otomasyona, veri ve enerji verimliliğine odaklanan akıllı binalardan, aydınlatma sistemlerine; stratejik odak ve ticari yön artık daha akıllı ekosistemler ve enerji yönetim sistemleri oluşturmaya yönelmiştir.

7-9 Haziran 2021/a>

Fuar Sonrası Etkileşim

Yapay zeka destekli network platformumuz aracılığıyla Fiziksel fuar sonrasında bile bağlantılar kurmaya ve iş yapmaya devam edin. Size sadece fuar zamanı ile kısıtlı kalmayan bir kazanç fırsatı sağlıyoruz!

INFORMA ALLSECURE

COVID-19 sonucu geliştirdiğimiz Informa AllSecure; etkinliklerimizde uyguladığımız gelişmiş sağlık ve güvenlik standartlarıdır. 

Informa; güvenli, hijyenik, verimli ve yüksek kaliteli fuar deneyimi yaratma konusunda çıtayı yükselten sektörel çapta AllSecure standartlarını geliştirirken; UFI, AEO ve SISO gibi dernek ortaklarıyla, Reed Exhibitions ve Clarion gibi meslektaşlarıyla, fuar alanlarıyla, tedarikçilere, yüklenicilere, sağlık, hükümet ve yerel makamlarla iş birliği yapmıştır..

Informa AllSecure, bu standartların etkinliklerimizde benimsenme yöntemidir. Bu da; katılımcı firmaların, konuşmacıların, sponsorların ve ziyaretçilerin etkinliklerimizde güvenli bir ortamda, bir araya gelebilecekleri, yeni bilgiler edinebilecekleri, verimli bir şekilde daha fazla iş yapabilecekleri anlamına gelir.